Разом із Тіллерсоном у відставку йдуть високопосадовці Держдепу

01938

Відставка державного секретаря США Рекса Тіллерсона спричинить  звільнення високопоставлених осіб в апараті Державного департаменту СШАПро це повідомляє Politico з посиланням на офіційні джерела в адміністрації.

“Двоє високопоставлених помічників Рекса Тіллерсона разом з ним покинуть Державний департамент до кінця місяця”, – наголошується в публікації.

Як пише видання, йдеться про керівника апарату держсекретаря Маргарет Петерлін, а також її заступника Крістін Цікконе, які відповідали за реорганізацію Державного департаменту США. Вони подали у відставку у вівторок, і держсекретар “з жалем” прийняв її, подякувавши колегам за службу.

Обидві помічниці держсекретаря офіційно завершать виконання своїх обов’язків 31 березня, щоб до цього періоду допомогти Рексу Тіллерсону з передачею повноважень, йдеться в публікації.

Раніше повідомлялося також про звільнення заступника держсекретаря США з питань публічної дипломатії та зв’язків із громадськістю Стіва Голдстайна.

Нагадаємо, про своє рішення відправити Рекса Тіллерсона у відставку Трамп оголосив 13 березня. Новим держсекретарем президент призначив директора ЦРУ Майка Помпео. Трамп заявив, що відставка Рекса Тіллерсона з посади держсекретаря пов’язана з наявними розбіжностями щодо низки зовнішньополітичних питань.

Тіллерсон обіймав посаду держсекретаря з лютого 2017 року, а перед цим був виконавчим директором ExxonMobil.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.