Євросоюз подовжив санкції проти компаній та фізосіб через Україну

01928

Рада Європейського Союзу подовжила санкції, накладені на компанії та громадян через порушення територіальної цілісності України. Вони триватимуть до 15 вересня 2018 року.

Рада Європейського Союзу в понеділок, 12 березня, продовжила економічні санкції проти російських і українських компаній та громадян, які причетні до “підриву або загрози територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України”. Обмеження продовжені на наступні шість місяців – до 15 вересня 2018 року. Санкції, що поширюються на 150 осіб та 38 компаній, передбачають заморожування активів та обмеження пересування.

Оцінка ситуації не передбачає зміни санкційного режиму, йдеться в повідомленні Ради ЄС. Наразі санкційний список складається з російських громадян, представників окупаційної влади Криму та невизнаних самопроголошених утворень “ДНР” та “ЛНР”, а також підприємств.

Нагадаємо, що ЄС запровадив також економічні санкції щодо Росії через її агресію в Україні. Вперше вони були запроваджені в липні 2014 року терміном на один рік, а в березні 2015 року їхнє можливе скасування прив’язали до виконання Москвою мінських угод до кінця 2015 року.

Оскільки Росія не виконала всі свої зобов’язання, після цього лідери ЄС неодноразово ухвалювали рішення щодо продовження санкцій ще на півроку. Востаннє секторальні санкції Євросоюзу проти РФ були продовжені Радою ЄС у грудні 2017-го року – до 31 липня 2018-го року. Ці обмеження стосуються фінансового, енергетичного, оборонного секторів російської економіки, а також товарів подвійного призначення.

DW


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.