В НАТО наполягають, що не змінили політику щодо України

01915

В штаб-квартирі НАТО кажуть, що визнання євроатлантичних прагнень України на сайті Альянсу не означає зміни політики блоку, а лише відбиває реальність.

Про це ідеться у офіційному коментарі штаб-квартири Альянсу, який надійшов “Європейській правді” після публікації статті “Аспірант Альянсу: що означає та що змінює новий статус у відносинах Україна-НАТО”.

“Політика НАТО (щодо України) залишається незмінною. Відбулися зміни у політиці України, і вони були відображені на сайті”, – пояснив представник НАТО.

Варто зауважити, що саме про зміну інформації на сайті йшлося у повідомленнях від початку – у розділ “розширення” Україну внесли до переліку країн, які прагнуть до набуття повноцінного членства в цій організації.  “На даний момент чотири країни-партнери задекларували своє прагнення (aspirations) до членства в НАТО: Боснія і Герцеговина, Грузія, колишня югославська республіка Македонія, а також Україна”, йдеться у відповідному розділі.

За описом на офіційному сайті НАТО, Україна набуває неофіційного статусу “країни-аспіранта”.

Джерело у штаб-квартирі альянсу наголосило, що “веб-сайт постійно змінюється і ми просто хочемо, щоб він відповідав фактам”. Між тим, відомо, що Україна не вперше просила про публікацію даного визнання, та лише зараз воно з’явилося на офіційному сайті.

Президент Петро Порошенко заявив, що Україна після отримання статусу “країни-аспіранта” буде добиватися Плану дій щодо членства у НАТО.

Європейська правда

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.