У столиці Чехії відбулась інавгурація проросійського президента Мілоша Земана

01913

У Празі відбулася церемонія інавгурації Мілоша Земана на посаду президента Чехії на другий п’ятирічний термін.

Про це повідомляє «Радіо Прага».

Урочистий захід відбувся на спільному засіданні двох палат парламенту та в присутності почесних гостей.

Зазначається, що Земан виступив із 30-хвилинною промовою, під час якої із зали вийшли чимало політиків, зокрема, представників правих партій.

Під час промови президент звинуватив у необ’єктивності суспільне чеське телебачення, а також розкритикував підприємця Зденека Бакалу та підконтрольні йому ЗМІ. Крім того Земан звинуватив Бакалу в масштабних фінансових злочинах та назвав його «плямою» на тілі країни.

Погляди Мілоша Земана можна назвати проросійськими та антиєвропейськими. Він захищає традиційні цінності й виступає проти мігрантів з мусульманських країн. Крім цього, Земан виступає за скасування санкцій проти Росії та визнання Криму російським.

Як писалося раніше, наприкінці січня Мілоша Земана вдруге обрали президентом Чехії. Він виграв президентські вибори з результатом 51,42%.

Його суперник, 68-річний фізико-хімік і викладач, екс-президент Академії наук Чеської Республіки Їржі Драгош набрав 48,57%.

Zahid.net


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.