Корабель ВМС США з морською піхотою на борту увійшов в Чорне море

01906

В Чорне море ввечері у середу, 7 березня, увійшов американський корабель-док USS Oak Hill LSD-51.

Два дні тому в складі з’єднання з трьох великих десантних кораблів він пройшов Гібралтарську протоку, інформує одеське інтернет-видання «Думська».

Зазначено, що в чорноморському регіоні корабель повинен провести ряд навчань.

«Ми маємо прекрасну можливість обмінятися тактикою, методами і процедурами з нашими союзниками. Це буде прекрасним відповіддю на кризу в цьому регіоні. Боєготовність партнерів життєво важлива для нас у досягненні успіху 6-го флоту США. Ми гостро усвідомлюємо, що присутність сил флоту і морської піхоти в Чорному морі демонструє незмінну прихильність в регіональній стабільності, безпеки на морі та колективному захисту наших союзників по НАТО», — зазначив полковник Фаррелл Дж. Салліван, командир 26 морський експедиційної групи.

Морські піхотинці візьмуть участь в американо-румунських навчаннях Spring Storm 2018, які пройдуть з 8 по 15 березня.

За повідомленням командування 6 флоту, вони призначені для підвищення бойової майстерності США і Румунії та зміцнення взаємодії морських сил. Навчання пройдуть в околицях Констанци.

Зазначимо, що десантний корабель введений до складу флоту в червні 1996 року. Повна водотоннажність – приблизно 19,6 тисяч тонн. Довжина 185, ширина 26, осаду більше 6 метрів. Стандартна кількість морпіхів – 400 осіб. Засоби доставки на берег – десантні кораблі на повітряній подушці і плаваючі танки.

Джерело: Zahid.net


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.