Шанують сильних, або Чому Польща та Угорщина не поважають Україну

01864

Чому поляки та угорці не поважають Україну? Бо Україна слабка!

І це не тільки через війну, це швидше історія про слабкі національні еліти та їх поведеність на корупції.

Об’єм корупційних потоків в Україні 10 млрд доларів (за твердженнями авторитетних економістів), які розкрадаються політиками та чиновниками і у своїй більшості виводяться закордон.

Якби ці кошти вкладались в економіку, інфраструктуру та армію, ситуація була б іншою. До прикладу, Німеччині Дуда поки що нічого не пред’являв… Хоча б міг. Але мовчить.

Так само і з Орбаном: був би тут достаток більший, порядок кращий, історії б зі школами не було. І Орбан не грав перед виборами нашою картою, а все ж таки намагався відбутись у ЄС, а не залишався економічним лузером.

Навіть, якщо мислити меншими категоріями в регіоні, українські спецслужби не затримали жодного колабораціоніста, який на гроші із Будапешта розвиває місцевий сепаратизм. А такі є, а затриманих немає.

Друге, історія України та її акценти, не завжди роставлені національним консенсусом та людьми, які прагнули світлого майбутнього для всієї країни. І ця робота має вестись, але не ведеться, а лише підкидаються дрова у вогнище, вигідні політично та короткочасно.

І останнє, не всі поляки і не всі угорці, а лише окремі політики, які використовують це для дешевих електоральних балів. Так само і наші націоналісти та регіонали робили свого часу. Ми це допускали, коли агресивна меншість створювала образ більшості, точно так само сьогодні і в Польщі та Угорщині.

Потрібно виходити на новий рівень відносин, без євроадвокатів та старших братів, але із чесними відносинами, які будуватимуться на взаємоповазі. А поважають сильних.

Наші ж еліти офшорні, вони мислять категоріями Мальдів та Сейшел, категоріями України як власної фінансової колонії. А мали б мислити сотнями років уперед.

Так буде. Тим швидше, чим ми всі будемо активнішими.

Джерело: 24tv.ua

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.