Джемілєв повідомив, що Росія розмістила ядерну зброю в окупованому Криму

01863
Водночас лідер кримськотатарського народу заявив, що РФ перетворила окупований півострів на військову базу.

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв заявив, що Росія розмістила шість ядерних боєголовок в окупованому Криму. Про це він сказав у понеділок, 26 лютого, у ефірі одного з телеканалів, передає УНІАН.

Він наголосив, що отримав інформацію з двох джерел, які не пов’язані між собою.

“Що стосується ядерних боєголовок. Дивно, що ані НАТО, ані наша зовнішня розвідка точно не володіє (даними). Виходить, що розвідка кримських татар сильніша за всіх, чи що? Ми щотижнево отримаємо огляд по Криму: яка в них техніка прийшла, які у них там пересування. Тиждень тому я отримав підтвердження того, що і по рівню радіації, в тих місцях, де, ймовірно, вони (ядерні боєзаряди – Ред.) є”, – зазначив Джемілєв.

За його словами, РФ перетворила окупований півострів на військову базу.

“Крим, справді, перетворився у (військову – Ред.) базу. Для нас найболючіше, що при цьому порушується екологія. Цей військово-стратегічний об’єкт “Таврида”, вони там всі зелені насадження вирубають, якщо знаходять якісь пам’ятки культури, вивозять”, – додав лідер кримськотатарського народу.

Нагадаємо, у грудні 2017 року в Нью-Йорку (США) міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що на окупованих українських територіях залишилися два ядерні сховища та понад 1200 радіонуклідних джерел, які Україна зараз не контролює через дії Росії.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.