Я готовий приїхати в Україну і пройти слідчі дії, – Саакашвілі різко відповів Генпрокуратурі

01857

Генпрокуратура направила міжнародно-правове доручення правоохоронним органам Королівства Нідерланди, в якому просить відібрати у лідера партії “Рух нових сил”, екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі зразки голосу.

Саакашвілі прокоментував таке прохання.

Відповідний допис з’явився на Facebook сторінці Саакашвілі.

“Тобто спочатку із застосуванням сили туди вивезли, хоча я був готовий пройти всі судові процедури в Україні, а зараз просять у Нідерландів провести слідчі дії. Або Луценко разом з кумом президентом дійсно розумово обмежені, або тримають не тільки українців, але і європейців за ідіотів, або все одразу”, – коментує Саакашвілі.

І додав:

У будь-якому випадку моя відповідь цим клептократам: Я готовий приїхати в Україну і пройти всі слідчі дії, щоб до кінця розвінчати вашу “справу”,
– написав Саакашвілі.

Нагадаємо, 5 грудня генпрокурор Юрій Луценко звинуватив Міхеїла Саакашвілі в тому, що лідер партії “Рух нових сил” отриманні від бізнесмена-втікача Сергія Курченка грошей на свою діяльність в Україні. Для підтвердження свої слів, Луценко продемонстрував аудіозапис нібить розмови між Курченком і Саакашвілі. На це Саакашвілі заявив, що з Курченко не знайомий, а в РНС оприлюднені аудіозаписи назвали монтажем і заявили про намір передати їх на експертизу.

Джерело: 24tv.ua

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.