ЄС закриває проект з модернізації КПП з Україною, – Reuters

01833
Проект з модернізації шести українських КПП на східному кордоні ЄС був запущений в 2014 році Європейський союз закриває проект з модернізації та будівництва прикордонних контрольно-пропускних пунктів (КПП) з Україною.

Про це йдеться в матеріалі Reuters. У заяві Reuters представник ЄС сказав: “Після нашої оцінки ми прийшли до висновку, що проекти не можуть бути доопрацьовані вчасно. В даний час 6 проектів закриваються, а невитрачені гроші відшкодовуються”. Повідомляється, що проект по модернізації шести українських контрольно-пропускних пунктів на східному кордоні ЄС був запущений в 2014 році. Так, проект був спрямований на те, щоб допомогти інтегрувати економіку України шляхом будівництва або модернізації контрольно-пропускних пунктів на кордоні з Польщею, Угорщиною, Словаччиною та Румунією. На думку ЄС, проекти були спрямовані на скорочення термінів перетину кордонів та вдосконалення митних процедур. Проте наголошується, що проекти після затримок, помилок і перевитрати коштів за участю місцевих чиновників і підрядчиків не були виконані. “Реалізація проектів відповідно до графіка не була виконана належним чином, що в найближчому майбутньому призведе до провалу проектів”, – повідомив співробітник ДФС в березні 2017 року. Посадова особа ДФС надала копію цієї записки Reuters за умови, що автор документу не буде ідентифікований. Адміністрація президента України Петра Порошенка не відповіла на прохання прокоментувати рішення ЄС про закриття проектів, а також потенційно негативний ефект для іміджу України за кордоном. Нагадаємо, в кінці жовтня голова Верховної Ради України Андрій Парубій та маршал польського Сейму Марек Кухцінскій погодили відкриття чотирьох нових пунктів пропуску на українсько-польському кордоні. За його словами, планіруовалось відкрити пункти пропуску Боберка-Смольник і Лопушанка-Міхновець у Львівській області, Адамчуки-Збереже на Волині та Лубня-Волосате на Закарпатті.
Джерело: rbc.ua

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.