Білий дім: між кампанією Трампа і Росією не було ніякої змови

01818

Прийшов час припинити нападки і відмовитися від “диких і помилкових” звинувачень і надуманих теорій, йдеться в повідомленні Білого дому в зв’язку з висунутими Мін’юстом США звинуваченнями щодо 13 росіян у втручанні в американські вибори.

“Президент Д.Трамп був повністю поінформований з даного питання і радий бачити, що розслідування спецпрокурора ще раз вказує на те, що між кампанією Трампа і Росією не було ніякої змови, і що результати виборів не були змінені і на них не чинився вплив” , – йдеться в поширеному повідомленні Білого дому.

Там зазначається, що США “повинні об’єднатися як американці” для захисту цілісності своєї демократії і виборів.

“Ми не можемо допустити, щоб ті, хто намагався посіяти плутанину, розбрат і злобу, домоглися успіху. Прийшов час припинити ці безглузді партійні нападки, дикі і помилкові звинувачення і відмовитися від надуманих теорій, які служать тільки для просування порядку денного таких поганих гравців, як Росія, і не роблять нічого для захисту принципів наших інститутів”, – підкреслюється в повідомленні.

Міністерство юстиції США в п’ятницю опублікувало документ, згідно з яким у відношенні 13 громадян Росії висунуті звинувачення у втручанні в американські президентські вибори.

За даними слідства, всі обвинувачені є співробітниками Агентства інтернет-досліджень, яке базується в Санкт-Петербурзі.  Серед обвинувачених також бізнесмен Євген Пригожин, якого США пов’язують з агентством. Тим часом, Є.Пригожин заперечує зв’язок з компанією.

До списку обвинувачених також потрапили Михайло Бистров, Михайло Бурчик, також відомий як Михайло Абрамов, Олександра Крилова, Анна Богачова, Сергій Полозов, Марія Бовда (Марія Бєляєва), Роберт Бовда, Вадим Підкопаєв, Гліб Васильченко, Ірина Каверзіна, Володимир Венків і Джейхун Асланов .

Цих осіб звинувачують у “змові з метою шахрайства проти США”, а також в “змові з метою шахрайства з використанням електронних засобів передачі даних і для банківських махінацій”, а також “в розкраданні персональних даних при обтяжуючих обставинах”.

В обвинувальному документі вказані три юридичні особи: Агентство інтернет-досліджень, “Конкорд менеджмент і консалтинг” Євгена Пригожина, а також пов’язана з ним “Конкорд кейтеринг”.

Рішення про пред’явлення обвинувачення винесло журі присяжних суду округу Колумбія.

Interfax-Україна


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.