Завершилися переговори віце-прем’єрів України та Польщі щодо закону про заборону “бандеризму”

01813
Розенко запросив польського колегу до Києва.

У Польщі в п’ятницю, 16 лютого, завершилися переговори віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка з польським колегою Пйотром Ґлінським. Про це Розенко повідомив на своїй сторінці в Facebook.

“Переговори завершені. Але не закінчені”, – написав він.

Віце-прем’єр заявив, що в ході зустрічі сторони обговорили низку важливих для українсько-польських стосунків питань. А саме: загрози нового закону про Інститут національної пам‘яті; захист прав і свобод українців Польщі; відновлення сплюндрованих і зруйнованих пам’яток; проведення спільних заходів: конференцій, зустрічей, консультацій, пошукових робіт тощо.

“Діалог і спільна робота буде продовжена. Будемо раді бачити пана Глінського в Києві”, – додав Розенко.

 

Як повідомлялося, віце-прем’єр-міністр Польщі Пйотр Ґлінський повідомив, що 16 лютого проведе зустріч із українським колегою Павлом Розенком.

Нагадаємо, 6 лютого президент Польщі Дуда підписав ухвалені парламентом поправки до закону про Інститут національної пам’яті, який криміналізує вислови про деякі історичні події. У ньому також передбачено кримінальну відповідальність за заперечення злочинів українських націоналістів проти поляків.

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.