Укрзалізниця збільшила розмір підвищення цін на проїзд до 24% цього року

01802

Проект фінансового плану Укрзалізниці передбачає підвищення тарифів на пасажирські перевезення на 12% з квітня і на 12% – з жовтня, хоча раніше передбачалося підвищення по 10% двічі на рік.

Згідно з проектом фінплану, передають Українські Новини, додаткові доходи від підвищення тарифів заплановані в сумі 469,5 млн грн. Доходи від перевезень в міжнародному сполученні заплановані на рівні 2017 року з урахуванням коливання курсу іноземних валют щодо гривні.

Укрзалізниця зазначає, що щорічно проводить роботу з місцевими органами влади стосовно підвищення тарифів на пасажирські перевезення у приміському сполученні.

Однак ця процедура потребує багато часу, також обласні державні адміністрації не згодні із зазначеною ініціативою перевізника, тому проектом фінплану Укрзалізниці індексація тарифів на перевезення пасажирів у приміському сполученні не передбачена.

Нагадаємо, що раніше в компанії заявляли про плани підвищити тарифи на пасажирські перевезення двічі протягом року. Перше підвищення мало статися влітку.

Проте напередодні директор з економіки та фінансів компанії Андрій Рязанцев заявив, що перше підвищення цін відбудеться вже в квітні цього року.

Зазначимо, що щорічно компанія кілька разів змінює ціни на квитки для пасажирів, тому вартість залежить від сезону – що більший попит, то вищою є ціна. Зазвичай коефіцієнт підвищення/пониження ціни становить 1-1,1.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.