Українського журналіста Ігоря Гужву оголошено в розшук

фото: РБК-Україна

Шевченківський районний суд Києва оголосив у розшук головного редактора інтернет-видання “Страна.ua” Ігоря Гужву після того, як він не з’явився на судове засідання.

Головного редактора українського інтернет-видання “Страна.ua” Ігоря Гужву оголошено в розшук рішенням Шевченківського районного суду Києва. Про це розповів увечері понеділка, 12 лютого, прокурор Генеральної прокуратури України (ГПУ) Віктор Рихальський в ефірі “5 каналу”.

За словами представника ГПУ, суд задовольнив відповідне клопотання Генпрокуратури про розшук Гужви в справі про ухиляння від сплати податків. “Загальний розшук передбачений Кримінальним процесуальним кодексом. Особу, що ухиляється від слідства, оголошують у розшук”, – зазначив прокурор, цитує інформагенція “Українські новини”.

Адвокат Гужви Олена Клименко назвала рішення суду необґрунтованим, зазначивши, що головред інтернет-видання не переховується від слідства, а лікується за кордоном.

Про можливість оголошення журналіста в розшук Гепрокуратура попереджала ще 6 лютого. “Якщо Гужва не прийде на засідання суду, призначене на 12 лютого, його, згідно з процедурою, буде оголошено у міждержавний, а потім у міжнародний розшук”, – застерігала тоді речниця ГПУ Лариса Сарган, слова якої наводить агентство “Інтерфакс-Україна”.

Як повідомлялося, 31 січня Гужва заявив, що виїхав з України й прагне отримати політичний притулок в Австрії.

DW


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.