Гройсман знайшов умову для серйозних інвестицій і заговорив про зміни в Конституцію

01782

Керівник уряду закликав депутатів швидко ухвалити потрібні країні закони.
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман просить нардепів якнайшвидше Гройсман закликав депутатів якнайшвидше ухвалити закон про Антикорупційний суд Гройсман закликав депутатів якнайшвидше ухвалити закон про Антикорупційний суд ухвалити закон про антикорупційний суд, адже лише після перших  реальних вироків корупціонерам в в Україну підуть світові інвестиції. Іще одним важливим кроком має стати реформа виборчого законодавства, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Гройсман навіть поскаржився на те, що купівля голосів на виборах стала нормою – натомість оновлене виборче законодавство мало б давати змогу проявити себе на виборах усім, а не лише заможним. На його думку більшість повноважень має відійти від центральних органів влади на місця – а отже, йдеться ще про реформу централізації та конституційну реформу.

“Нам потрібно провести конституційні зміни, закріпити місцеве самоврядування на всіх рівнях. Нам необхідно нарешті прийняти рішення: ми, врешті-решт, парламентсько-президентська країна чи президентсько-парламентська. Чітко вказати, хто і за що відповідає. Тоді ми отримаємо зовсім іншу якість державного управління”, – вважає глава Кабміну.

Джерело: ТСН


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.