Російські спортсмени змирилися: позов у зв’язку з недопуском на Олімпіаду відкликано з Лозанни

01780

Адвокати вирішили, що суд у Лозанні міг бути змушений наслідувати рішенням у Пхьончхані

Позов російських спортсменів у зв’язку з недопуском Міжнародним олімпійським комітетом (МОК) на Олімпійські ігри відкликаний із суду у Лозанні.

Про це повідомив Лут Беррес, адвокат швейцарської юридичної компанії, що представляє інтереси атлетів.

«Позов у Лозанні повністю відкликано», – заявив він.

Беррес пояснив, що звернення до Окружного суду Лозанни було частиною стратегії адвокатів.

«Із самого початку було вирішено проводити дві паралельні процедури. Ідея ініціювання двох процедур паралельно полягала у тому, щоб максимально підвищити шанси для досягнення позитивного результату, досліджувати всі можливі шляхи для спортсменів. І це було зроблено», – зауважив він.

Однак із самого початку не було ясно, як швидко просуватиметься справа за кожним із двох шляхів.

«Процедура у Лозанні переслідувала дві мети – домогтися від МОК надати обґрунтування незапрошення спортсменів на Олімпіаду (у підсумку ці обґрунтування були представлені) і, по-друге, домогтися участі спортсменів в Олімпіаді. Однак у CAS у Пхьончхані процедура виявилася дуже швидкою», – констатував співрозмовник агентства.

«Після прийнятого минулої ночі CAS рішення про відхилення апеляції 47 атлетів з Росії на недопуск до Ігор-2018 у нас не було іншого вибору, окрім як відкликати позов у Лозанні, оскільки рішення Окружного суду могло бути аналогічним, тобто суд у Лозанні міг бути змушений наслідувати рішенням, прийнятим минулої ночі у Пхьончхані», – зазначив Беррес.

Нагадаємо, російських спортсменів забрали на допінг-контроль після перших змагань у Пхьончхані.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.