У Польщі готують альтернативу “антибандерівському закону”

01775

Найбільша опозиційна польська партія “Громадянська платформа” готує зміни до закону про Інституту національної пам’яті.

“Ми не залишаємо справу щодо цього закону і наслідків, які з нього витікатимуть. Ми будемо ініціювати зміни в найкритичніших положеннях, що формують поганий образ польської історичної політики і всього того, що сталося в польському парламенті через цей закон, затверджений президентом”, – заявив лідер партії Гжегож Схетина на зустрічі з послом США в Польщі Полом Джонсом, повідомляє “Укрінформ“.

Політик додав, що зміни до закону викликають подив у союзників Польщі.

Президент Польщі Анджей Дуда підписав зміни до закону про польський Інститут національної пам’яті. Зміни передбачають кримінальну відповідальність за заперечення “злочинів українських націоналістів”. Закон передбачає кримінальне покарання за публічні звинувачення на адресу Польщі у злочинах, скоєних під час Голокосту, у пособництві нацистської Німеччини, військові злочини або злочини проти людяності. Також закон забороняє заперечення Волинської трагедії і пропаганду “бандерівської ідеології”.

Gazeta.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.