Ситник: Е-декларування доходів знаходиться під загрозою зриву

01764

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що кампанія електронного декларування доходів українських чиновників знаходиться під загрозою зриву.

“Орган [Національне агентство з питань запобігання корупції], відповідальний за перевірку цих декларацій, просто не працює”, – сказав Ситник в інтерв’ю Reuters.

За словами Ситника, е-декларації є ефективним інструментом в боротьбі з корупцією. Однак через те, що НАЗК “не було насправді створено і не почало працювати”, цей інструмент знаходиться під загрозою.

Директор НАБУ додав, що прийняття Верховною Радою закону про створення незалежного антикорупційного суду залежить тільки від політичної волі керівництва країни.

Нагадаємо, що з 1 січня 2018 року почався новий етап подачі електронних декларацій за 2017 рік.

На початку 2017 року багато чиновників зіткнулися з технічними проблемами при заповненні е-декларацій. Вони не могли заповнити е-декларації на сайті НАЗК, так як Єдиний державний реєстр декларацій працював некоректно.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав керівника НАЗК Наталю Корчак піти у відставку, звинувативши її в нездатності організувати роботу сервісу е-декларацій.

У свою чергу Корчак поклала всю відповідальність за провали на ДП Українські спеціальні системи, яке займається технічним супроводом Реєстру.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.