В Азербайджані оголосили позачергові вибори президента країни

01756
Спочатку планувалося, що вибори відбудуться 17 жовтня 2018 року.

Президент Азербайджану Ільхам Алієв оголосив про проведення у  країні 11 квітня позачергових президентських виборів, які очікувалися у жовтні. Про це йдеться в офіційному розпорядженні на сайті глави держави.

Зазначається, що президент підписав відповідне рішення  для Центральної виборчої комісії у понеділок, 5 лютого.

” Центральній виборчій комісії Азербайджанської Республіки забезпечити призначення позачергових виборів Президента Азербайджанської Республіки на 11 квітня 2018 року і проведення в порядку, встановленому Виборчим кодексом Азербайджанської Республіки”, – йдеться у заяві.

Наголошується, що оголошення позачергових виборів керувалися ч. 1 ст. 101 Конституції Азербайджанської Республіки та відповідно до ст. 179 Виборчого Кодексу Азербайджанської Республіки.

Спочатку планувалося, що вибори відбудуться 17 жовтня 2018 року.

Нагадаємо, у липні а Азербайджані лідера опозиції посадили за ґрати на три роки. Суд у Баку визнав лідера “Народного фронту Азербайджану” Файга Амірлі винним у розпалюванні міжрелігійної ворожнечі та порушенні прав громадян під приводом проведення релігійних обрядів.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.