Історична недоторканність у законі, або Як Польща спалює мости з Україною, США та Ізраїлем

01742

Поки набирає обертів черговий конфлікт між Україною та Польщею через так званий “антибандерівський закон”, ухвалений польським парламентом наприкінці січня, його депутати розв’язали нову суперечку – з Ізраїлем та США.

Справа в тому, що новий закон, який так обурив українців, встиг “наїхати” й на ізраїльтян, оскільки забороняє згадувати про будь-яку участь поляків у Голокості. Ті, хто, скажімо, назвуть у Польщі нацистські концентраційні табори, які були розташовані там під час Другої світової війни, “польськими концтаборами” – тепер можуть потрапити за ґрати.

Цей закон ще на стадії проекту розкритикували в Ізраїлі. Так само з Вашингтону пролунало попередження – “закон про Голокост” (американці не дуже переймаються його “українською” частиною, тому не називають його “антибандерівським”), мовляв, сформульований неоднозначно, а його ухвалення може призвести до небажаних наслідків. Далебі, польські сенатори не дослухались ні до євреїв, ані до американців – так само, як вони не захотіли дослухатися до українців.

джерело: 24tv.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.