У штабі АТО пояснили просування ЗСУ на нові позиції в “сірій зоні”

01732

Згідно з Мінськими угодами, Новоолександрівка і так належала до підконтрольної Україні території

Узявши під контроль селище Новоолександрівка, що на Луганщині, військові ЗСУ не порушили Мінських домовленостей. Про це повідомив речник штабу АТО Василь Лабай, передає УНІАН.

Штаб АТО підтверджує зайняття нової позиції в так званій сірій зоні.

“Це сталося кілька днів тому. На жаль, про деталі операції і все, що відбувалося, я не можу говорити на широкий загал”, – зазначив речник штабу.

“Ми укріпляємо або переоблаштовуємо наші оборонні позиції, на деяких ділянках окремі підрозділи можуть покращувати тактичне положення, але про порушення Мінських домовленостей мови не може бути”, – наголосив Лабай.

Він запевнив, що сили АТО перебувають у повній бойовій готовності.

“Ми продовжуємо дотримуватися мирного плану Президента України, водночас перебуваємо в готовності до будь-якого розвитку подій, відповідатимемо адекватно на дії агресора”, – зазначив речник штабу.

У штабі АТО також наголосили: населений пункт Новоолександрівка, згідно з Мінськими угодами, і так належав до підконтрольної Україні території.

Джерело: 5 канал


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.