Саудівська Аравія виручила $106 млрд від угод із затриманими принцами

01727

Влада Саудівської Аравії під час антикорупційної кампанії виручила $106 млрд, заявив генеральний прокурор королівства шейх Сауд аль-Мохеб.

За його словами, стільки заплатили високопоставлені корупціонери за своє звільнення. Під вартою залишалися 56 осіб з 381, які були викликані на допити в рамках розслідування, передає BBC.

Прокурор уточнив, що решта були звільнені або визнані винними. Деякі з них пішли на угоду – віддали владі гроші, цінні папери та інші активи в обмін на звільнення.

Шейх аль-Мохеб не назвав конкретні імена підозрюваних, але, за повідомленнями, об’єктами антикорупційного розслідування стали принци, міністри та бізнесмени.

Раніше НВ повідомляло, що влада Саудівської Аравії звільнила всіх затриманих за підозрою в корупції з розкішного готелю Ritz-Carlton в Ер-Ріяді, який використовувався як центр допиту.

У листопаді 2017 року в рамках антикорупційної кампанії в Саудівській Аравії було затримано більше 200 осіб, серед них 11 принців, високопоставлені чиновники і бізнесмени.

Антикорупційну кампанію в Саудівській Аравії очолює 32-річний спадкоємець престолу, принц Мохаммед ібн Салман. Він назвав “безглуздими” припущення експертів, що ця кампанія слугує узурпації влади в країні.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.