Волкер: розміщення миротворців на Донбасі може розпочатися з лінії розмежування

01716

Спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер стверджує, що Росія демонструє “відкритішу” позицію щодо присутності місії ООН на Сході України.

Про це він заявив у понеділок, 29 січня, під час телефонного брифінгу із журналістами за результами зустрічі із помічником президента РФ Владиславом Сурковим, повідомляє агенція dpa, констатує DW.

“Минулого разу, коли ми зустрілися в Белграді, це був невеликий крок назад … Але цього разу було більше відкритості в обговореннях ширшого мандату з підтримки миру на більшій території “, – зазначив Волкер. За його словами, розміщення місії ООН може розпочатися з лінії розмежування. При цьому у Вашингтоні хотіли б, щоб місія була розміщена на всій території конфлікту, в тому числі на кордоні з РФ.

Утім, Волкер наголосив, що Вашингтон розчарований бездіяльністю Росії у врегулюванні української кризи. “Я проінформував російську сторону про відчуття глибокої досади Вашингтона у зв`язку з тим, що Росія не зробила абсолютно нічого для завершення конфлікту й не вивела війська відтоді, як ми розпочали цей процес”, – сказав спецпредставник Держдепартаменту, цитує агентство “Інтерфакс”.

Також Волкер заявив про необхідність якомога швидше повернути російських офіцерів в Спільний центр з контролю і координації припинення вогню (СЦКК) на Донбасі. Нагадаємо, російські військові залишили СЦКК 19 грудня минулого року.

Finbalance.com.ua

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.