Відомі автомобільні концерни проводили досліди над людьми

Smoky Exhaust Pipe

Три автомобільні корпорації Volkswagen Group, Daimler и BMW звинувачують в дослідах над людьми.

У 2007 році в рамках маловідомого дослідження 25 людей примушували вдихати вихлопи дизельного палива. Експерименти відбувалися у клініці, керованій університетом Аахена, повідомляє Stuttgarter Zeitung.

Під час зазначених тестів здорові люди давали згоду на короткочасні впливи діоксиду азоту. Результати дослідження опублікували в 2016 році. Організація, яка проводила – Європейське дослідне об’єднання із захисту навколишнього середовища і здоров’я в транспортному секторі.

“Ми вражені масштабом досліджень і їх здійсненням. Ми засуджуємо експерименти найсуворішим чином “, – заявили у Daimler.

Журналісти з New York Times виявили, у 2014 році виробник автомобілів під час випробувань примушували мавп вдихати вихлопні гази, щоб довести їхню нешкідливість.

Експерименти проводилися над дизельним мотором автомобіля Volkswagen Beetle в лаболаторних умовах. Було задіяно 10 мавп. Досліди проводив центр, організований фірмами Volkswagen, Daimler, BMW та Bosch. BMW стверджує, що не брала участь у цьому дослідженні. Bosch завпеняє, що покинула дослідницький центр у 2013 році.

28 січня Volkswagen перепросив у Bloomberg за експерименти.

“Ми вважаємо, що цей науковий метод був помилкою, і ми просимо вибачення за це”, – заявила компанія.

Дизельна технологія залишається основним джерелом прибутку для німецьких автовиробників, навіть коли попит поступово знижується в Європі.

Gazeta.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.