Іранський танкер, який палав біля Китаю, затонув

01614

Іранський палаючий нафтовий танкер затонув за тиждень після зіткнення з вантажним китайським судном, повідомили китайські ЗМІ.

На нафтовому танкері Sanchi 6 січня виникла пожежа після зіткнення з вантажним кораблем на відстані 260 км від узбережжя Шанхаю.

Влада Ірану вже повідомила, що всі 32 члени екіпажу загинули – 30 іранців та двоє громадян Бангладешу.

Танкер мав на борту 136 тисяч тон конденсату, що є надлегким видом сирої нафти.

На вантажному судні врятували 21 громадянина Китаю.

Сильні вітри, дощ і хвилі висотою до чотирьох метрів заважали зупинити пожежу на танкері. У рятувальній операції брали участь іранські та китайські команди.

Пошуково-рятувальна операція охоплювала площу 2330 квадратних кілометрів. Загалом за час пошуків знайшли три тіла.

Де, як і коли трапилася аварія?

Іранський танкер Sanchi під прапором Панами віз конденсат з Ірану до Південної Кореї. На своєму шляху він зіткнувся із зареєстрованим у Гонконзі вантажним судном CF Crystal, що перевозило зерно з США.

Зіткнення сталося 6 січня в гирлі дельти річки Янцзи.

Що перевозить танкер Sanchi

Танкер, яким керує провідний оператор з транспортування нафти в Ірані, мав на борту 136 тис тон конденсату. Це близько одного млн барелів нафти вартістю 60 млн доларів за поточними цінами.

Sanchi також перевозив певну кількість важкого та токсичного корабельного палива.

Конденсат сильно відрізняється від чорної сировини, яку часто можна спостерігати при розливі нафти. Він зберігається у газоподібній формі в резервуарах для нафти під високим тиском і зріджується після вилучення. Конденсат токсичний, має низьку щільність і значно більш вибухонебезпечний, ніж звичайна нафта.

З конденсату, який не потребує важкого процесу переробки, виробляють такі продукти, як реактивне паливо, бензин, дизельне паливо та паливо для опалювання.

Порівняння з іншими розливами нафти

На поточному етапі неможливо сказати, скільки було або буде розлито нафти.

Один мільйон барелів на судні Sanchi – це близько 35 млн галонів. Навіть якщо відбудеться розлив всієї нафти з судна, це буде менше, ніж під час розливів внаслідок основних корабельних катастроф, перерахованих нижче.

Проте це більш ніж у три рази більше у порівнянні з розливом нафти з судна Exxon Valdez, який вважається однією з найгірших екологічних катастроф у світі.

У випадку катастрофи The Atlantic Empress, із зазначеного нижче переліку, стався рекордний розлив нафти. Проте лише незначна її кількість досягла узбережжя.

Існує також багато різних видів розливу нафти. Можливо, найгіршим був спланований іракцями розлив до 500 млн галонів в січні 1991 року під час війни в Перській затоці. Нафтова пляма покрила близько 10,3 тис квадратних кілометрів.

Інші судна, де стався розлив нафти:

  • The Atlantic Empress та Aegean Captain зіткнулися біля Тринідаду і Тобаго в 1979 році. Судно The Atlantic Empress вибухнуло і 26 членів екіпажу загинули. Стався рекордний розлив нафти – 90 млн галонів.
  • The ABT Summer вибухнуло у 1991 році. Стався розлив близько 80 млн галонів на площу понад 200 квадратних кілометрів.
  • The Castillo de Bellver вибухнуло і розвалилося на частини біля Кейптауна в 1983 році. Стався розлив 78 млн галонів нафти.
  • З судна Amoco Cadiz розлилося майже 69 млн галонів після того, як в 1978 році воно сіло на мілину біля Бретані у Франції.
  • Судно The Torrey Canyon зіштовхнулося з рифом біля узбережжя англійського Корнуолла у 1967 році. Стався розлив 36 млн галонів сирої нафти на 322 км узбережжя.
  • З судна Exxon Valdez вилилося 11 млн галонів біля Принс-Вільям-Саунд, штат Аляска, в 1989 році. Це було головною екологічною катастрофою того року.

Джерело: ВВС Україна


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.