Відсьогодні українці зобов’язані їздити населеними пунктами не швидше 50 км/год

01550
Уряд зменшив максимально дозволену швидкість руху в населених пунктах до 50 з 60 км/год
Кабінет міністрів України зменшує з 1 січня 2018 року максимально дозволену швидкість руху транспортних засобів в населених пунктах до 50 км/год з 60 км/год.

Про це йдеться в постанові Кабміну №883 від 10 листопада 2017 року, опублікованій у газеті «Урядовий кур’єр», яка набирає чинності з 1 січня 2018 року. «Уряд вніс зміни до Правил дорожнього руху.
Постановою зменшено максимально дозволену швидкість руху транспортних засобів у населених пунктах з 60 до 50 км/год. Це в свою чергу буде сприяти значному підвищенню рівня безпеки дорожнього руху та збереженню життя людей», – йдеться в повідомленні. Відзначається, що на сьогоднішній день в більшості країн ЄС дозволена швидкість руху транспортних засобів у населених пунктах становить не більше 50 км/год, а в окремих пунктах – 30 км/год «Прийняття акта дозволить наблизити національне законодавство до законодавства Європейського Союзу», – йдеться в повідомленні. Як повідомлялося раніше, на початку листопада Кабінет міністрів України на своєму засіданні ініціював ряд змін до законодавства та нормативно-правових актів для збільшення безпеки на дорогах.

Джерело: УНІАН


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.