Тіллерсон закликав Росію повернутись до СЦКК і зменшити рівень насильства на Донбасі

01542

Держсекретар США Рекс Тіллерсон закликав Росію повернути свого представника до Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) і зменшити рівень насильства. Він також підкреслив занепокоєння США посиленням насильства на сході України.

Про це повідомляє Державний департамент США за результатами телефонної розмови держсекретаря США Рекса Тіллерсона та міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, що відбулась.

Сторони також обговорили дестабілізацію, спричинену ядерною програмою Північної Кореї і наголосили, що ні США, ні Росія не приймають Північну Корею в якості ядерної держави. Сторони погодились співпрацювати з дипломатичного врегулювання на Корейському півострові. Стосовно Сирії, сторони обговорили важливість підтримки Женевського процесу задля досягнення мирного врегулювання сирійського конфлікту.

Джерело: Голос Америки


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.