Саакашвілі закликає створити широку коаліцію серед «максимально нових сил»

01543

У Порошенка немає жодних шанс переобратися на другий термін. Єдина його надія це посварити опозицію. Тому обов’язково треба створити широку коаліцію нових сил в якій не буде політиків, які вже були при владі.

Про це в ефірі програми «Vox populi»на телеканалі ZIK заявив лідер «Руху нових сил» Міхеїл Саакашвілі.

«У Порошенка немає жодних шансів переобратися на другий термін. Єдине, що в нього залишається – розколоти опозиціонерів і нацькувати їх одне на одного. Після першої нашої акції у Києві ми опустили партійні прапори. І на жодній з наших акції не було прапора «Руху нових сил», – розповів пан Саакашвілі.

На переконання політика, за останніми опитуваннями його партія спокійно проходить у парламент.

«Але ми не для того проводимо акції, аби пройти в парламент і створити фракцію з 25 депутатів. Це не межа наших мрій. Ми обов’язково маємо створити широку коаліцію, але максимально нових сил. Це дуже важливо. Аби ми по новому колу не ходили по тих самих обличчях та прізвищах. В будь-якому випадку гіршим за Порошенка ніхто вже не може бути. Будь-який президент з патріотичних сил буде кращий за нього», – відзначив гість програми.

За словами політика, ніхто з майбутніх президентів не сміє узурпувати владу. Порошенко настільки її захопив, що зараз буде набагато легше її очищати, бо все в одних руках. Варто очистити Банкову, як зразу очиститься прокуратура, СБУ і парламент.

«Наша сила – в єдності. Зараз Україна вже не розділена на Захід, Схід і Південь. Путін зробив нам такий подарунок. Україна зараз поділена не по Дніпру. Україна розділена на тих 50%, яким не подобається ситуація, але вони бояться, щоб не було гірше і нічого не роблять, та тих, які розуміють, що так жити не можна. Цей поділ є в головах людей, і вони живуть по всій Україні», – сказав Міхеіл Саакашвілі.

Пан Саакашвілі запевнив, що обов’язково знайде спільну мову з іншими опозиційними силами.

Джерело: ZIK


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.