Канцлер Австрії зажадав повороту в політиці ЄС щодо біженців

01515

Очільник австрійського уряду вважає за краще допомагати нужденним за межами ЄС. Чинну політику квот на прийом біженців Курц вважає такою, що зазнала поразки.

Нещодавно призначений канцлер Австрії Себастіан Курц (Sebastian Kurz) закликає Європейський Союз змінити свою політику щодо біженців. Як заявив він в інтерв’ю німецькому виданню Bild am Sonntag, оприлюдненому в неділю, 24 грудня, шлях 2015 року, коли в ЄС спалахнула криза біженців, виявився “хибним”.

31-річний глава австрійського уряду додав, що зараз межі між пошуком притулку та економічною міграцією майже повністю розмиті. “Ми більше не можемо приймати кожного, хто за допомогою контрабандистів нелегально потрапив до ЄС”, – сказав він. На думку австрійського канцлера, ідея запровадження квот на розміщення мігрантів для країн Євросоюзу зазнала поразки, оскільки “примус держав до прийому біженців не об’єднує Європу”.

Курц вважає, що краще допомагати людям з інших країн гарантувати безпеку на батьківщині або ж у інших безпечних країнах за межами ЄС.

Курц очолив уряд завдяки утворенню коаліції Австрійської народної партії з правопопулістами Австрійської партії свободи. Утім, попри розходження у поглядах на кризу біженців, австрійський канцлер побажав своїй німецькій колезі Анґелі Меркель (Angela Merkel) успішно провести коаліційні переговори та залишитися на чолі уряду, що, на його думку, добре для всього ЄС.

DW


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.