НАТО підозрює РФ в бажанні знищити підводні інтернет-кабелі – ЗМІ

01507

Росія може навмисно пошкодити підводні кабелі, що забезпечують вихід в інтернет в Європі і Північній Америці.

Про це повідомляє The Washington Post, посилаючись на оцінки військових.

Ми зараз бачимо підводний діяльність в околицях підводних кабелів, який, як я вважаю, ніколи не бачили “, – заявив командувач підводними силами НАТО Ендрю Леннон. За його словами, Росія “явно проявляє інтерес” до підводного інфраструктурі альянсу.

Зокрема, для забезпечення безпеки інфраструктури в Північній Атлантиці НАТО вирішило відновити командний пункт, закритий після закінчення холодної війни.

Союзники альянсу, як пише видання, також “поспішають наростити” можливості свого флоту і розробити вдосконалені літаки для виявлення підводних човнів.

Військові країн НАТО визнають – це може бути пов’язано з бажанням Кремля отримати можливість розірвати лінії передачі даних або будь-яким чином використовувати їх.

“Чи можете ви уявити собі сценарій, при якому ці кабелі будуть пошкоджені, що відразу ж катастрофічно вплине як на нашу економіку, так і на спосіб життя в цілому?” – заявив маршал бріатнскіх ВВС Стюарт Піч.

Джерело: Європейська правда


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.