Україна не голосувала за резолюцію щодо Єрусалиму після погроз США

01500

Україна не голосувала за резолюцію, яка відкидає визнання Сполученими Штатами Єрусалима столицею Ізраїлю. 

Про це повідомляє Голос Америки.

Понад 20 країн ООН не голосували за суперечливу резолюцію, серед них Україна і Грузія, як, як зазначається, розраховують на допомогу США у протистоянні російській агресії.

За словами представників української делегації в ООН, таким чином вони висловили свою позицію, що таке голосування не сприятиме зменшенню напруги в регіоні, а статус Єрусалима має бути вирішений лише шляхом мирних переговорів.

Раніше президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон може зменшити фінансову допомогу тим країнам, які проголосують за резолюцію ООН, в якій США закликають відкликати офіційне визнання Єрусалиму столицею Ізраїля.

“Всі ці країни, які беруть наші гроші і потім голосують проти нас на Радбезі або Генасамблеї, вони беруть сотні мільйонів доларів та мільярдів… Ми спостерігатимемо за голосуванням. Нехай голосують проти нас, ми багато зекономимо. Нам байдуже”, – заявив Трамп.

21 грудня за резолюцію, яка відкидає визнання Сполученими Штатами Єрусалима столицею Ізраїлю, проголосували 128 членів Генасамблеї ООН.

Джерело: Європейська правда


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.