У Мінську не погодили дату обміну полоненими

????????????????????????????????????????????????????????????

У Мінську сторони не змогли домовитися про остаточну дату обміну полоненими на Донбасі

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на “112.ua“.

“Всього лишилося 5 днів, однак у Мінську не погодили остаточну дату обміну полоненими. Саме погодження дати Мартін Сайдік (спецпредставник голови ОБСЄ у складі Тристоронньої контактної групи) оцінив від 0 до 100%. Окрім того, у Мінську сьогодні не відбулося засідання гуманітарної підгрупи”, – повідомила журналіст з Мінська.

“Гуманітарна підгрупа зібралася у скайп-режимі 18 грудня, робота зі звільнення заручників триває в режимі 24/7”, – написала представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи, перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко у Facebook.

Ранєє повідомлялось, що обмін мав відбутися до 25 грудня 2017 року.

Як повідомлялось раніше, Геращенко попередила про великий ризик зриву обміну полоненими

Нагадаємо, що у Мінську, 20 грудня вранці відбулися зустрічі підгруп Тристоронньої контактної групи щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасу.

Нагадаємо, як зазначила Дарка Оліфер у Facebook, Росія після виведення своїх офіцерів зі складу СЦКК несе повну відповідальність за ситуацію на окупованій російськими бойовиками території і безпеку спостерігачів ОБСЄ.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.