Заплутана справа: У рюкзаку отруєного брата Кім Чен Ина виявили протиотруту

01375

У рюкзаку зведеного брата лідера КНДР Кім Чен Нама, отруєного 13 лютого 2017 року в аеропорту Куала-Лумпура (Малайзія), знаходилася протиотрута. Про це оголосив на засіданні малайзійського суду, який розглядає справу про вбивство Кім Чен Нама, експерт-токсиколог К. Шармілла.

Про це повідомляє meduza.

За словами експерта, у рюкзаку брата північнокорейського лідера перебували 12 бульбашок з атропіном. Цей препарат використовується як антидот при отруєнні нервово-паралітичні речовинами, включаючи VX, яке, як передбачається, використовували вбивці Кім Чен Нама.

Шармілла, виступаючи у суді, також заявив, що схожі з отруєнням VX симптоми могло викликати і отруєння пестицидами. Атропін може застосовуватися як антидот і при отруєннях деякими пестицидами.

Атропін – рослинний алкалоїд. Він застосовується, в числі іншого, при лікуванні виразкової хвороби шлунка, холециститу і панкреатиту, бронхіальної астми, а також в рамках підготовки до хірургічного втручання і для офтальмологічної діагностики.

Кім Чен Нам, старший зведений брат північнокорейського лідера Кім Чен Ина, був отруєний 13 лютого 2017 року аеропорту Куала-Лумпура, звідки він збирався вилетіти в Макао. За версією слідства, дві жінки – громадянки В’єтнаму і Індонезії – накинули йому на обличчя хустку з отруйною речовиною. Від отриманого отруєння Кім Чен Нам помер на шляху до лікарні. Жінки були затримані.

Малайзія підозрює в причетності до вбивства Кім Чен Нама північнокорейські спецслужби.

Обвинувачені у вбивстві Кім Чен Нама громадянки В’єтнаму та Індонезії свою провину не визнають, заявляючи, що були впевнені у тому, що беруть участь в якомусь розіграші.

Джерело: zik.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.