Валентина Данишевська обрана головою нового Верховного суду в Україні

01374

Шляхом таємного голосування на пленумі Верховного суду Валентина Данишевська обрана його головою. Її кандидатуру підтримали 67 зі 111 суддів.

Пленум нового українського Верховного суду (ВС), який проходить в четвер, 30 листопада, в Києві, обрав Валентину Данишевську головою ВС.

За її кандидатуру проголосували 67 з 111 суддів на пленумі ВС, вибори глави суду відбувались шляхом таємного голосування, повідомляє агентство “Українські новини”.

У зв’язку з обранням головою суду Данишевська автоматично стала і членом Вищої ради правосуддя (ВРП). Присягу члена ради вона склала одразу ж на пленумі. Таким чином, вона стала членом ВРП замість попереднього глави Верховного Суду Ярослава Романюка.

Данишевська обрана головою суду строком на чотири роки. Вона є також суддею Касаційного господарського суду ВС. До цього працювала головою благодійної організації “Центр комерційного права”, мала право на здійснення адвокатської діяльності. Також близько десяти років Данишевська працювала суддею Арбітражного суду.

Раніше в четвер пленум ВС ухвалив рішення про початок роботи нового ВС з 15 грудня 2017 року. У день початку роботи ВС, за законом, набувають чинності нові редакції Господарського процесуального кодексу, Цивільного процесуального кодексу й Кодексу адміністративного судочинства, ухвалені Верховною Радою України 3 жовтня.

Джерело: DW


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.