В РФ кажуть, що вислали польського історика у відповідь на “недружній акт” Варшави

01362

У МЗС РФ заявили, що польського історика Генрика Глембоцького було вислано з країни у відповідь на “недружній акт” Варшави.

Про це ідеться у коментарі речниці російського МЗС Марії Захарової, розміщеному на сайті російського зовнішньополітичного відомства.

“Хотіли б нагадати, що 11 жовтня польська влада за абсурдними звинуваченнями вислала з Польщі російського вченого-історика, який займався там викладацькою діяльністю. Заходи, вжиті стосовно Генрика Глембоцького, є відповіддю на цей недружній акт”, – заявила Захарова.

Нагадаємо, ФСБ Росії затримала та видворила з країни історика Інституті національної пам’яті Польщі Генрика Глембоцького.

Повідомляється, що історик проводив дослідження польсько-російських відносин у ХIХ столітті.

Глембоцький повідомив, що у Росії він планував працювати до 10 грудня, проводячи дослідження в архівах для декількох публікацій, які він готував.

Міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич вважає видворення Глембоцького з РФ ворожим актом щодо науковців, які вивчають радянський режим.

Джерело: Європейська правда


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.