Кремль пропонує зробити новий “кордон” з Україною – Кучма

01315

Український представник в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кучма заявив, що Москва має намір створити на лінії зіткнення на сході України новий “кордон”.

Про це він сказав, коментуючи переговори спецпредставника США Курта Волкера з помічником глави Кремля і куратором проросійських терористичних організацій “ДНР/ЛНР” Владиславом Сурковим, передає Українська правда.

“Те, що пропонує Росія на лінії зіткнення, – це зробити новий кордон з Україною, і зробити щось на кшталт Придністров’я, знову заморожений конфлікт. Але це буде щось набагато гірше Придністров’я, бо у Придністров’я немає кордонів з Росією. А тут 420 кілометрів кордону, якого ми не контролюємо взагалі “, – зазначив Кучма.

За словами українського представника, з 29 пунктів проекту розміщення миротворців ООН на Донбасі, який запропонували США, РФ готова прийняти лише три.

“І те, бачте, кажуть: три – це не нуль. Так, це нуль, тому що головна проблема – і головна позиція українська повинна бути незмінна: миротворчі війська повинні бути присутніми на всій території України, включаючи російсько-український кордон!”, – додав він.Нагадаємо, раніше президент РФ Володимир Путін заявив, що підтримує введення миротворців ООН на Донбас.

У той же день Росія направила в Організацію Об’єднаних Націй проект резолюції про розміщення миротворчого контингенту.

У свою чергу МЗС України заявило, що розміщення місії ООН на сході країни може відбутися тільки після згоди української сторони.

У дипломатичному відомстві зазначили, що заява Путіна – це чергова спроба Росії, яка сама є стороною конфлікту, показати агресію внутрішнім українським конфліктом і спотворити саму мету введення миротворчої операції.

У Державному департаменті США наполягають, що миротворці ООН повинні бути розміщені на всій території Донбасу, а не тільки на лінії розмежування.

Джерело: Новое время


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.