Ігор Луценко про конкурс на голову ДБР: Жодних реформ не буде і система не поміняється

01316

Що зараз змінилося – слідство і прокуратури будуть називатися ДБР. Та жодних реформ я тут не вбачаю, система не поміняється. Далі будуть замовні провадження, далі буде продаж справ і далі буде корупція в органах прокуратури, але тепер це буде корупція в ДБР.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі»  на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Ігор Луценко.

«Чесно кажучи, я для себе не аналізую під чиїм впливом, чи «Народного фронту», чи президента є ДБР. Зрозуміло, що у нинішній нашій політичній системі координат без президента, без його визначального впливу жоден силовий орган не створиться», – зазначив Ігор Луценко.

Якщо говорити про ДБР і так званий відкритий конкурс, то, нардеп сподівається, що це останній конкурс на посаду, який будуть називати справжнім, незалежним конкурсом.

«Я сподіваюся, що у нас вже не залишиться ілюзій, що будь-які конкурси нам щось хороше принесуть, зокрема, за нинішньої політичної системи. Нам також треба розуміти, що увесь силовий блок, в тому числі і слідство, знаходився до цього моменту під контролем президентської вертикалі і частково «Народного фронтом», вони поділились. Відповідно, що зараз змінилося – слідство і прокуратури будуть називатися ДБР і нібито там обрали керівника, який буде звітуватися західним партнерам про нібито реформи», – додав народний депутат.

Ігор Луценко переконаний, що попри створення ДБР, жодних реформ у правоохоронній системі не буде та нічого не поміняється.

«Жодних реформ я тут не вбачаю, система не поміняється, далі будуть замовні провадження, далі буде продаж справ і далі буде корупція в органах прокуратури, але тепер це буде корупція в ДБР» – наголосив народний депутат.

Нагадаємо, 16 листопада комісія з обрання керівництва ДБР після проведення рейтингового голосування за кандидатів, обрала директором Державного бюро розслідування Романа Трубу. Кандидатуру Труби підтримали усі члени комісії.

Джерело: zik.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.