В Іраку та Сирії звільнили 96% захоплених “Ісламською державою” територій – Пентагон

01306

Для остаточної перемоги військовим потрібно придушити осередки опору бойовиків.
Від бойовиків “Ісламської держави” звільнили 96% територій, які вони раніше контролювали в Іраку та Сирії.

Про це повідомили в штабі операції Inherent Resolve, яка здійснюється в Сирії та Іраку групою країн на чолі зі США, передає ТАСС.

“Території загальною площею понад 103 тис. кв. км в Іраку та Сирії або приблизно 96%, захоплених раніше бойовиками ІД, звільнені з 2014 року в результаті дій сил коаліції та її партнерів. Оцінкою ефективності проведених коаліцією операцій є число людей, звільнених від тиранії ІД. Приблизно 7,5 млн осіб були звільнені в Іраку та Сирії”, – зазначив представник Центрального командування ВС США, в зону оперативної відповідальності якого входять Близький Схід, Східна Африка та Центральна Азія.

У штабі зазначили, що “попереду ще багато битв, щоб придушити осередки опору й остаточно здобути перемогу над ІД в цьому регіоні”.

Раніше Пентагон повідомляв, що в Іраку з бойовиками ІД борються урядові війська, що включають 120 тис. солдатів і офіцерів, навчених партнерами по коаліції, а в Сирії – опозиційні владі в Дамаску “Сили демократичної Сирії”, куди входять курдські і арабські загони, в тому числі 12 тис. бійців, підготовлених США та їхніми союзниками.

На сайті Пентагону вказано, що загальні витрати США на здійснення операції “Непохитна рішучість”, яка розпочалася 8 серпня 2014-го, склали на кінець червня поточного року 14,3 млрд доларів. У день на ці цілі витрачається 13,6 млн доларів.

Джерело: tsn.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.