Білорусь, яка є військовим союзником РФ, заявила про готовність відправити на Донбас свій контингент

01307

У міноборони Білорусі, яка є військовим союзником РФ, заявили про готовність відправити на Донбас свій контингент в якості “миротворчої місії”.

Про це заявив глава білоруського МЗС Володимир Макей, передає ТАСС.

“Ми готові виділити відповідний миротворчий контингент, якщо це буде прийнятно всім зацікавленим сторонам, для того, щоб брати участь у вирішенні миротворчих завдань”, – заявив він.

При цьому Білорусь разом з РФ, Вірменією, Казахстаном, Киргизією і Таджикистаном входить в Організацію договору про колективну безпеку (ОДКБ), ініціатором створення якої виступив Кремль.

Крім того, нещодавно білоруська армія брала участь в спільних з Росією військових навчаннях Захід-2017, які багато хто сприйняв як демонстрацію сили і підготовку до можливої агресії.

Раніше повідомлялося, що представник України в Тристоронньої контактній групі Ірина Геращенко розкритикувала Білорусь, яка, як і РФ, проголосувала в ООН проти резолюції про порушення прав людини в окупованому Росією Криму.

При цьому під час минулого голосування Мінськ також підтримав Москву.

Джерело: Новое время


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.