Міжнародний десант у Києві: про які проблеми говорили Мітчелл і Ган

01302

Із візитом до Києва – міжнародний десант політиків та дипломатів. Помічник державного секретаря США у справах Європи та Євразії Аарон Весс Мітчелл та комісар Європейської комісії з питань європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення Йоганнес Ган зустрілись із українськими високопосадовцями. У центрі уваги – територіальна цілісність, реформи та свобода медіа.

Аарон Весс Мітчелл, наступник Вікторії Нуланд на посаді помічника державного секретаря США у справах Європи та Євразії, вперше відвідує Київ. Це «черговий вияв міцної підтримки США суверенітету, територіальної цілісності та реформ» держави, заявили у посольстві США в Україні.

«Ми засуджуємо насилля, яке коїться на сході України, і це залишається серйозним викликом. Нам було приємно бачити, що в Україні ухвалено декілька дуже важливих реформаторських законів, але потрібно дуже багато зробити», – сказав Мітчелл.

Зокрема, додав помічник держсекретаря США, потрібно і надалі працювати для створення Антикорупційного суду, покращувати важливу роботу НАБУ та САП, реформувати економіку і виконувати вимоги, необхідні для наступного траншу МВФ.

«Нашою метою залишається досягнення такого стану України, коли вона процвітаюча, демократична, вільна. Сполучені Штати віддані Україні та українцям в опорі російській агресії та запровадженні реформ», – додав він.

 Відповідаючи на запитання Радіо Свобода щодо того, як Вашингтон оцінює ефект від запроваджених щодо Росії санкцій та чи не планує їх змінювати, Мітчелл сказав: «Ми переконані, що санкції – це важливий інструмент збільшення ціни за агресію проти України. І ми надалі дотримуємось думки, що санкції є, власне, прямим результатом такої агресії. І санкції можуть змінюватись лише тоді, коли Росія змінить свою поведінку», – запевнив помічник держсекретаря США.

За підсумками зустрічі з президентом України Петром Порошенком Мітчелл заявив журналістам, що, як і держсекретар Рекс Тіллерсон, він надає великого значення відносинам України та США.

Переговори з Порошенком він назвав «дуже продуктивними», на яких вдалось обговорити відновлення територіальної цілісності і суверенітету України. І запевнив, що Вашингтон залишається відданим партнером Києва в цьому процесі.

Джерело: Радіо Свобода

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.