Євросоюз хоче скласти список “податкових гаваней”

01266
Європейський Союз планує затвердити “чорний список” так званих податкових гаваней після чергового офшорного скандалу. 

Про це у вівторок за підсумками зустрічі міністрів фінансів країн-членів ЄС повідомив міністр фінансів Естонії Тоомас Тиністе, передає Reuters.

“Ми маємо намір затвердити цей список у грудні”, – заявив Тиністе, країна якого нині головує у Євросоюзі. Він висловив сподівання, що усі члени ЄС підтримають затвердження цього списку.

Як повідомлялося раніше, у неділю Міжнародний консорціум журналістських розслідувань оприлюднив матеріали слідства під назвою “Paradise Papers”. Документи аналізують офшорну діяльність найвпливовіших людей та найбільших компаній у світі та базуються на вивченні 13,4 млн файлів, отриманих в результаті витоку інформації. Загалом нове досьє перевершує за обсягами та насиченістю матеріалу “Панамські документи”, опубліковані у квітні минулого року. У ньому йдеться про 120 політиків та посадовців з майже 50 країн світу. За даними розслідування, багатії заховали в офшорах майже 8 трильйонів євро.

Джерело: Укрінформ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.