В аеропорту Києва напали на журналістів: знімали приліт з Росії Медведчука

01267

Увечері у вівторок, 7 листопада, в аеропорту Київ напали на журналістів програми Схеми під час спроби зняти черговий приліт з Росії представника України на мінських переговорах і кума російського президента Віктора Медведчука.

Журналіст проекту Михайло Ткач опублікував скріншоти і знімки поганої якості, зроблені на відстані. Вказується, що його колег і оператора “били ліктями, штовхали, робили підніжки, а у оператора двічі вибивали камеру з рук”.

Далі охорона заблокувала авто розслідувачів. Згідно з повідомленням, причиною такої агресії став приліт Медведчука, який і намагалися зняти журналісти в Жулянах.

Щодо осіб, хто напав на журналістів, сказано, що це “люди, які постійно охороняють прильоти і вильоти Віктора Медведчука”. Вони були в масках і балаклавах. Зйомки намагалися провести поблизу так званого VIP-терміналу аеропорту.

Нагадаємо, раніше журналісти програми Схеми опублікували розслідування, в якому стверджується, що кум Путіна і представник України в гуманітарній підгрупі на переговорах в Мінську Віктор Медведчук регулярно здійснює прямі авіаперельоти на приватному літаку між Україною і Росією, незважаючи на те, що з жовтня 2015 року Державна авіаційна служба України припинила пряме повітряне авіасполучення між двома країнами.

Глава СБУ Василь Грицак пояснив перельоти Медведчука його роботою в якості спецпредставника України на Мінських переговорах.

Тоді в в Державній авіаційній службі відповіли, що борт Медведчука отримав 21 дозвіл на виконання польотів з України в Росію.

Джерело: Новое время


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.