При цьому Уколов стверджує, що таким чином обірвали зв’язок кілера і замовника.

“Схема відома – для того, щоб обірвати зв’язок кілера і замовника, треба прибрати організатора, що контактував з кілерами. Існує версія, що саме з таких причин прибрали міністра МВС Кравченка, міг безпосередньо контактувати з вбивцею Гонгадзе – Пукачем”, – наголосив політтехнолог.

Як повідомлялось, унаслідок обстрілу автомобіля у Харкові, що стався вночі 5 листопада, загинув Едуард Аксельрод 1972-го року народження.

Нагадаємо, що екс-депутата Держдуми РФ Дєніса Воронєнкова вбили 23 березня у центрі Києва біля готелю Premier Palace. Екс-депутат Держдуми РФ переїхав в Україну, і в грудні 2016 року отримав українське громадянство. Також він дав свідчення Генеральній прокуратурі України проти колишнього українського президента Віктора Януковича, який обвинувачується у державній зраді. Воронєнков частково підтвердив слідчим свідчення, які раніше дав інший колишній російський депутат Ілья Пономарьов, який отримав влітку 2016 року посвідку на проживання в Україні.

Генеральна прокуратура завершила розслідування вбивства екс-депутата Держдуми Росії Дєніса Воронєнкова, яке сталося в центрі Києва у березні. За словами Юрія Луценка, замовником вбивства був підконтрольний ФСБ Росії кримінальний авторитет Владімір Тюрін, колишній цивільний чоловік Марії Максакової.