Green Card не відміняється: у Держдепартаменті США заспокоїли щодо візової лотереї

01233

Влада США не зупиняє на цьому етапі програму візової лотереї і не вносять у неї жодних змін, не дивлячись на її різку критику президентом Дональдом Трампом у зв’язку з терактом у Нью-Йорку.

Про це повідомляє ТАСС із посиланням на офіційну представницю Держдепартаменту США.

Зазначимо, що напередодні Дональд Трамп виступив з вимогою скасувати візову лотерею Green Сard. Щороку за цією програмою до США приїздять до 50 тисяч іноземців. Серед них був і ймовірний нападник, що скоїв теракт у Нью-Йорку. Тож тепер президент США пропонує кардинально змінити систему.

“В цей час не проводиться жодних змін у програмі “Різноманітність за рахунок видачі віз”, яка встановлена законом. За подальшою інформацією з цього приводу ми скеровуємо вас до заяви Білого дому від 8 жовтня (…)”, – сказала представниця Держдепу.

Згадана дипломатом заява, яка була розповсюджена від імені прес-секретаря Білого дому Сари Сандерс, зокрема, закликає до ліквідації лотереї, в межах якої розігруються імміграційні візи.

Багато іноземців, які беруть участь у програмі, “не мають абсолютно жодних зв’язків зі США, жодних особливих навичок і обмежену освіту”, мовилося в документі. У ньому також зазначалося, що ця лотерея “вразлива для шахрайств”, що її реалізація “дорога і забирає багато часу у Держдепартаменту”.

Джерело: 24tv


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.