Волкер та Сурков утретє поговорять про Донбас – ЗМІ

01214

У першій половині листопада помічник президента РФ Владислав Сурков і спеціальний представник Держдепартаменту США щодо України Курт Волкер проведуть черговий раунд переговорів щодо Донбасу, повідомляє “Известия”.

Черговий раунд переговорів між помічником президента РФ Владиславом Сурковим і спеціальним представником Держдепартаменту США щодо України Куртом Волкером очікується у першій половині листопада. Зустріч відбудеться на нейтральній території, повідомляє в понеділок, 30 жовтня, російське видання “Известия” з посиланням на джерела, близькі до організаторів перемовин.

“Москва і Вашингтон визнають за важливе активізувати роботу російсько-американського каналу з обговорення української кризи. (…) Необхідність швидкої зустрічі виникла після того, як Курт Волкер здійснив позаплановий візит в Україну 27 жовтня “, – йдеться в публікації, яку цитує інформагенція “Інтерфакс”.

Майбутня зустріч Суркова і Волкера стане вже третьою за рахунком після переговорів 21 серпня в Мінську та 7 жовтня в Белграді. Обидві сторони за підсумками останніх переговорів заявили про їхній позитивний характер, а також про відсутність нездоланних розбіжностей. Однак, за словами джерел російського видання, говорити про повне порозуміння поки зарано.

Сурков та Волкер домовилися зустрічатися регулярно й без довгих перерв. “Це допоможе встановити необхідне взаєморозуміння”, – цитує видання слова одного зі співрозмовників.

Тези про миротворців ООН на Донбасі

Так само співрозмовники обговорюватимуть питання розміщення миротворців на Донбасі, зазначають джерела видання. Водночас народний депутат України Володимир Ар’єв повідомив, що Волкер готує тези для резолюції щодо миротворчої місії на Донбасі. “Можливо, до кінця року буде резолюцію РБ (Ради Безпеки. – Ред.) ООН щодо миротворчої місії на Донбасі”, – йдеться у повідомленні нардепа, яке поширила прес-служба партії “Блок Петра Порошенка”, яку він представляє в українському парламенті.

Джерело: DW


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.