Затримання відвідувачів нічного клубу в Києві. Затриманих доправили чомусь до військомату

01210

До затриманих під час облави поліції відвідувачів нічного клубу у військкомат не пускають адвоката та родичів, які чекають біля будівлі.Про це повідомив представник юридичної компанії “Міллер”, адвокати якої будуть представляти інтереси затриманих, Про це повідомляє брат народного депутата від БПП Мустафи Найєма Масі Найєм у Facebook.

“Станом на 17:56: адвоката Романа Стоічева (який буде захищати затриманих) не пускають. Нікого не випускають з військкомату. Поліція не приїжджає на виклик, який здійснював адвокат, більше 40 хвилин ніякої реакції”, – повідомив він.

Також він повідомив, що родичі затриманих, які перебувають у військкоматі, потрапити до них не можуть, а паспорт передати затриманим теж забороняють.

Як повідомляє “Громадське“, дані про те, ухилялися чи затримані в київському клубі відвідувачі від призову, немає. Про це повідомив адвокат Стоічев Роман.

“На цьому етапі я, як адвокат, перевіряю обставини затримання громадян і надалі плануємо оскаржити дії правоохоронних органів”, – заявив адвокат і додав, що польшу оцінку дасть суд.

У військкомат також забрали мешканця Криму, він під час затримання був без паспорта.

“Під військкомат приїхав друг кримчанина і привіз йому паспорт. За словами друга, затриманий лише на кілька днів приїхав до Києва в гості, тому жодних повісток не отримував”, – йдеться в повідомленні видання.

Координатор “Схід СОС” Олександра Дворецька у Facebook стверджує, що кримчанина звинувачувати в ухиленні від призовної служби не мали права.

“Серед людей, які перебувають на Зрощувальній 17а, є кримчанин Ілля, який постійно проживає на тимчасово окупованій території, в Севастополі. Приїхав зустрітися з друзями. Механізму призову таких людей у держави немає, тому що там не працюють військкомати і навіть пошту нікому доставити. А це значить, що він не є особою, яка ухиляється від служби, тому що його не запрошували у військкомат”, – підкреслила Дворецька.

Крім цього, за даними очевидців, які опублікував “Центр інформації з прав людини” у Facebook, затримання проводилося з грубим застосуванням сили і побиття відвідувачів, обшукували відвідувачів без понятих, під час рейду поліцейські використовували грубу лексику.

Як повідомлялося, у поліції заявили про затримання в столичному клубі 17 осіб з наркотиками, 32 відвідувачів забрали у військкомат.

В ході обшуку додатково зафіксовано, що розважальний заклад функціонує без будь-яких дозвільних документів і знаходиться в аварійному стані: в приміщенні порушені норми протипожежної безпеки, відсутні засоби для гасіння пожеж і не працюють санвузли.

Джерело: INTV


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.