У КНДР провели масштабні навчання з евакуації населення

01212

Влада КНДР протягом останнього тижня проводила масштабні навчання з евакуації населення в невеликих містах у різних частинах країниПро це повідомляє Daily Mail.

Як пише видання, навчання проводили, як можливу “підготовку до війни”.

Також наголошується, що в деяких містах відпрацьовувалося використання режиму світломаскування, коли в цілих поселеннях повністю відключалося світло для “дезорієнтації потенційного противника”.

“Я ніколи не чув про такі навчання раніше, ніж вони відбулися в КНДР, але я не здивований. Ситуація дуже серйозна”, – цитує видання колишнього південнокорейського військового офіцера Чун Ін-Бума

Відзначається, що востаннє подібні навчання в КНДР проводилися 2003 року.

Як повідомлялося раніше, глава Пентагону Джеймс Меттіс заявив, що будь-яка атака Північної Кореї на США або союзників буде відображена військовим ударом.

Перед цим заступник постійного представника КНДР в ООН Кім Ін Рен заявив, що ситуація на Корейському півострові досягла “критичної точки” і в будь-який момент може початися ядерна війна.

Нагадаємо, 3 вересня Північна Корея повідомила про успішне випробування водневої бомби.

Президент США Дональд Трамп заявив про готовність задіяти ядерні можливості, щоб захистити себе і своїх союзників від ядерних і ракетних провокацій КНДР.

Постійний представник США при ООН Ніккі Хейлі коментуючи випробування Пхеньяном водневої бомби заявила, що Радбез має прийняти “найсильніші санкції” щодо Північної Кореї.

Вона підкреслила, що тільки найсильніші санкції можуть зупинити північнокорейського лідера Кім Чен Ина, який “просить війни”.

Джерело: Новое время


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.