РФ призупинила видобуток нафти у Чорному морі через санкції

01202

На ринку немає необхідного устаткування для проведення робіт.
Федеральне агентство РФ  з надрокористування задовольнили клопотання “Роснафти” про припиненя дії ліцензії на розвідку та видобуток нафти на ділянці у східній частині акваторії Чорного моря.

Проект визнали економічно неефективним в умовах “негативної макроекономічної кон’юнктури”

“До того ж на ринку нафтосервісних послуг відсутні бурові суда й бурове устаткування, що відповідають вимогам, які висуває компанія для реалізації проекту з будівництва свердловини наПівденно-Чорноморському ліцензійній ділянці”, – наводить ТАСС цитату неназваного представника “Роснафти”.

Джерело агенції в Мінприроди РФ також підтвердило, що ліцензія на Південно-Чорноморську ділянку припинена строком на п’ять років.

Раніше повідомлялося, що російські окупанти крадуть газ з материкового шельфу України в Чорному морі. Усі факти викрадання газу та незаконного буріння зібрали та вчергове передали у прокуратуру. Далі до міжнародного арбітражу, щоб через суд повернути викрадені вежі.

Джерело: tsn.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.