НАБУ перевірить лотерейний виграш Ляшка

01206

Національне антикорупційне бюро України перевірить виграш голови Радикальної партії Олега Ляшка в лотерею на 571 тисячу гривень, який він вказав в декларації. Про це повідомив директор НАБУ.

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) перевірить обставини декларування головою фракції “Радикальної партії” у Верховній Раді Олегом Ляшком 571 тисячі гривень виграшу в “Українській національній лотереї”. Про це повідомив директор НАБУ Артем Ситник. “Ми перевіряємо це”, – сказав він у п’ятницю, 27 жовтня, в інтерв’ю “5 каналу”. Інших подробиць він не навів.

24 жовтня Олег Ляшко задекларував три виграши в “Українській національній лотереї” на загальну суму в 571 тисячу гривень. Національне агентство з запобігання корупції (НАЗК) також має намір перевірити отримання цих грошей.

“Українська національна лотерея” повідомила, що не розкриває дані про виграш, оскільки інформація про призи та персональні дані гравців є конфіденційною та не може оприлюднюватись без їх згоди. Компанія повідомила, що інформація про суми виплачених виграшів та утриманих з них податків подається в Державну фіскальну службу та міністерство фінансів України. У випадку виплати великих сум виграшів ця інформація подається також до Державної служби фінансового моніторингу України.

Джерело: DW


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.