Україна в ніч на неділю переходить на «зимовий» час

01193

Закінчується останній тиждень, коли країна живе за літнім часом. 29 жовтня о 4:00  стрілки годинника потрібно буде перевести на годину назад, і таким чином, у нас буде на годину більше сну.

Як відомо, перехід на літній і зимовий час намагалися скасувати в 2011 році. однак це рішення «забуксувало» через скарги жителів Західної України, де вранці, коли треба йти на роботу, може бути занадто темно. У Міністерстві економічного розвитку нагадали, що годинник переводять згідно з постановою Кабміну від 13 травня 1996 року № 509 «Про порядок обчислення часу на території України» в останню неділю березня о 3 годині на 1 годину вперед і в останню неділю жовтня о 4 годині на 1 годину назад.

Лікарі кажуть, що люди переносять перехід на зимовий час набагато легше, ніж на літній. І незважаючи на те, що ми будемо спати на цілу годину довше, звикати наш організм все одно буде не менш двох тижнів.

Експерти говорять про те, що перехід на зимовий час може погано позначитися на вашому самопочутті. У вас може з’явитися порушення сну, проблеми з концентрацією уваги, дратівливості, зниження працездатності і подібні речі.Тому лікарі радять приблизно за тиждень до переходу на зимовий час починати лягати спати пізніше. Кожен день на 15 хвилин. Крім цього, потрібно обмежити вживання алкоголю і кофеїну.

Джерело: sumy.today


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.