Росія та США домовилися продовжити контакти по лінії Сурков-Волкер

01124

Лавров провів телефонну розмову з Тіллерсоном

У четвер, 12 жовтня, відбулася телефонна розмова між міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим і державним секретарем США Рексом Тіллерсон.

Бесіда була ініційована американською стороною.

Під час розмови, глави зовнішньополітичних відомств, зокрема, торкнулися стану справ в реалізації Мінських домовленостей з урахуванням підсумків зустрічі 7 жовтня спецпредставників Росії і США Владислава Суркова і Курта Волкер. «Було підтримано продовження контактів в цьому форматі», – повідомила прес-служба МЗС Росії.

Нагадаємо, у столиці Сербії Белграді 7 жовтня відбулася зустріч спецпредставника Державного департаменту США Курта Волкера та помічника президента Росії Владислава Суркова.

Представники США та Росії провели переговори, «присвячені українській кризі».

Зустріч у Белграді була другою для Волкера та Суркова. Вперше переговори між Волкером і Сурковим відбулися 21 серпня в Мінську – столиці Білорусі. Як і цього разу, вони зустрічалися за зачиненими дверима.

Раніше спецпредставник США з питань України Курт Волкер заявляв, що вважає, що введення на Донбас миротворців ООН дозволить забезпечити умови для проведення в ОРДЛО місцевих виборів.

У результаті бойових дій на Донбасі між підтримуваними Росією бойовиками та українськими Збройними силами від квітня 2014 року загинуло понад 10 тисяч осіб.

Джерело: Главком


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.